Wiodące kongresy w branży

ECU zajmuje się wzmacnianiem pozycji organizacji i ich pracowników w kształtowaniu lepszej przyszłości dla wszystkich zainteresowanych stron. Osiągamy to poprzez ułatwianie wymiany wiedzy i doświadczeń, które łączą ludzi i promują rozwój w regionie CEE, ze szczególnym uwzględnieniem detalistów (food, non-food), FMCG i produktów konsumenckich. Nasze sztandarowe wydarzenie, Poland & Retail Summit 2024, było największym tego typu wydarzeniem w regionie, przyciągając ponad 400 prelegentów i ponad 3000 uczestników, dzięki czemu stało się wydarzeniem, na którym nie może zabraknąć profesjonalistów z branży. Aby poczuć atmosferę uczestnictwa w konferencji, w której bierze udział 3000 uczestników, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony pokonferencyjnej https://retail-summit.info/, gdzie można obejrzeć zdjęcia i dowiedzieć się więcej o wydarzeniu.


Nasze konferencje mają na celu dostarczanie bogatych i wartościowych treści, tworząc długotrwałe sieci relacji pomiędzy najwyższej klasy profesjonalistami z głównych graczy w branży.

 • picture-1600
 • picture-1600 (5)
 • picture-1600 (1)
 • picture-1600 (2)
 • picture-1600 (3)
 • picture-1600 (4)Nadchodzące Kongresy:

15-16 kwietnia 2025

15-16 kwietnia 2025

16 kwietnia 2025


Interaktywne biznesowe dyskusje okrągłego stołu


Dyskusje przy okrągłym stole - Flamebond gromadzą małe grupy ekspertów wysokiego szczebla w wysoce interaktywnym środowisku, stosując metodologię „dawania i brania”, i wspólnie pracują nad rozwiązaniami i koncepcjami mającymi na celu rozwój ich samych i ich biznesów.


Wspólnie szukamy rozwiązań i identyfikujemy szanse biznesowe w oparciu o analizę case studies oraz metodą Problem-Based Learning. Każde spotkanie odbywa się online na specjalnej platformie internetowej i może w nim uczestniczyć maksymalnie 12 uczestników. Przemyślana struktura i szczegółowe przygotowanie spotkania od strony merytorycznej i organizacyjnej pozwalają na bardzo efektywne wykorzystanie czasu dyskusji. Podczas spotkań Flamebond poruszamy wiele różnych tematów z obszarów takich jak handel detaliczny, e-commerce, płatności, innowacje, produkcja czy łańcuch dostaw. Niezależnie od tematyki każde spotkanie to optymalne rozwiązanie dla zapracowanych managerów.
Więcej informacji na temat naszych rozmów biznesowych przy okrągłym stole (Flamebonds) można znaleźć tutaj

Dinners2Connect / Kolacje networkingowe


Z przyjemnościa informujemy, że nasze najważniejsze konferencje to dopiero wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o tworzenie sieci kontaktów i kontaktowanie się z liderami branży. Przedstawiamy Dinners2Connect — nasze ekskluzywne kolacje odbywajcie się przy okrągłym stole, dostępne wyłącznie za zaproszeniem, które gromadzą od 65 do 120 podobnie myślących profesjonalistów w celu wymiany pomysłów, budowania relacji i nawiązywania nowych kontaktów. A najlepsza część? Dzięki naszym partnerom udział w Dinners2Connect jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi dalszymi zobowiązaniami.

Nasze kolacje Dinners2Connect odbywają się w luksusowych lokalizacjach w głównych centrach biznesowych i nastawione są wyłącznie na networking. Wierzymy, że networking jest kluczem do rozwijania umiejętności, bycia na bieżąco z trendami w branży, poznawania potencjalnych mentorów, partnerów i klientów oraz uzyskiwania dostępu do niezbędnych zasobów, które napędzają rozwój kariery. Nasi starannie wybrani goście z wiodących firm w kraju mają gwarancję spotkania z odpowiednimi kolegami i wzięcia udziału w stymulujących rozmowach, co sprawia, że Dinners2Connect jest idealnym wstępem do naszych większych konferencji.

W Dinners2Connect uczestnicy cieszą się kolacją zasiadaną i wieloma możliwościami networkingowymi w luksusowej, przyjemnej i spokojnej atmosferze. Dzięki wcześniej zaplanowanym tematom i punktom do rozmów, których celem jest pomoc liderom w rozwiązywaniu wyzwań biznesowych, nasze kolacje zapewniają satysfakcjonujące i przyjemne doświadczenie. Ponadto wielu naszych gości na kolacjach staje się prelegentami na naszych większych konferencjach, co sprawia, że ich doświadczenia stają się jeszcze bardziej znaczące. Nie przegap szansy na budowanie relacji i nawiązywanie kontaktu z podobnie myślącymi osobami w Twojej branży.


Odwiedź Dinner2Connect, aby zgłosić swoje zainteresowanie i zapoznać się z naszym wstępnym harmonogramem wydarzeń.

Nasze nadchodzące Kolacje

Październik 2024

 • ESG Strategy & Compliance Insights Dinner  Solution Providers Week (Polska Warszawa) 1 października 2024
 • Sustainable Commerce Insights Dinner Solution Providers Week (Polska Warszawa) 2 października 2024
 • Sustainable Supply Chain & Operations Insights Dinner Solution Providers Week (Polska Warszawa) 3 października 2024
 • V Retail & CPG ESG Professionals VIP's Pre-Conference Dinner European Circular Retail Congress – Polska, Warszawa 21 października 2024
 • VII CEO & Board Directors Pre-Conference Dinner Retail Summit – Polska Warszawa 22 października 2024
 • VII Supply Chain VIP's Pre-Conference Dinner Retail Summit – Polska Warszawa 23 października 2024
 • VIII eCommerce VIP's Pre-Conference Dinner eRetail Congress – Polska Warszawa 24 października 2024


Listopad 2024

 • CEO & Board Directors Dinner - Czechy Praga 5 listopada 2024
 • eCommerce Industry Insights exchange dinner for Solution Providers, eRetail Congress -  Czechy Praga 6 listopada 2024
 • III eCommerce VIP's Pre-Conference Dinner eRetail Congress - Czechy Praga 7 listopada 2024
 • Retail & CPG ESG Professionals Dinner - Czechy Praga 26 listopada 2024
 • II Supply Chain Professionals Dinner - Czechy Praga 28 listopada 2024