Wiodące kongresy w branży
Chcesz wziąć udział w wyjątkowej konferencji? Kongresy ECU gromadzą najwyższej klasy specjalistów głównych graczy z danego sektora biznesu. Są bogate w treści i wspierają również budowanie długotrwałych relacji.

Nadchodzące Kongresy:


European Circular Retail Congress

27-28 października 2021

eRetail Congress

1-2 czerwca 2021

Poland & CEE Retail Summit

6-7 kwietnia 2022

Webinaria z dzieleniem się wiedzą

Szukasz możliwości nauki? Seria seminariów internetowych ECU oferuje interaktywne raporty na temat pojawiających się trendów i najlepszych praktyk branżowych w szerokim zakresie tematów. Każde webinarium jest bezpłatne, interaktywne (z ankietami, pytaniami i odpowiedziami) i ma na celu poszerzenie Twojej wiedzy.


Nadchodzące webinaria:


  • Extra Daty 1 eRetail Congress  (International) 17 listopada 2021 r
  • Extra Day 2 eRetail Congress (Solutions) 24 lutego 2022 r 

Extra Day (International)

17 listopada 2021 

Extra Day (Solutions)

24 lutego 2021  Kształtowanie Cyfrowych Dni


Przechodzisz na technologię cyfrową? ECU Digital Days (ECU Cyfrowe Dni) to cykl 16 jednodniowych konferencji skupiających się na cyfryzacji zarówno organizacji, jak i konkretnych ról menedżerskich, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na konkretne obszary wymagające ulepszenia. Dzięki eksperckim dyskusjom prowadzonym przez liderów z wieloletnim doświadczeniem, uczestnicy będą mogli poznać i ocenić nowe technologie tak, aby mogli podejść strategicznie do procesu wprowadzania zmian w swojej organizacji.


Nadchodzące Cyfrowe Dni:


23 listopada 2021 

24 listopada 2021 

25 listopada 2021 

24 lutego 2021 
Interaktywne biznesowe dyskusje okrągłego stołu

Spotkania Flamebond gromadzą małe grupy ekspertów najwyższego szczebla w wysoce interaktywnym środowisku. W myśl zasady „dawaj i bierz” uczestnicy wspólnie pracują nad rozwiązaniami i koncepcjami, mającymi na celu rozwój ich samych oraz ich firm.  Więcej informacji na temat naszych biznesowych dyskusji okrągłego stołu (Flamebonds) można znaleźć tutaj.
Kolacje networkingowe

W ciągu ostatnich lat ECU zorganizowało kilka spotkań biznesowych dla profesjonalistów najwyższego szczebla. Networking jest kluczowym elementem budowania relacji, a udział w kolacji biznesowej płynnie łączy możliwość nawiązywania kontaktów z inspirującym, przyjaznym biznesowi otoczeniem. 


  • eCommerce Director Dinner 23 września 2021
  • HR Director Dinner 11 października 2021
  • CFO Dinner 12 października 2021
  • Supply Chain Director Dinner 13 października 2021
  • CEO Dinner (Non Food Retail) 14 października 2021
  • CEO Dinner (Food Retail & FMCG) 26 października 2021
  • Digital Bankers Dinner 17 lutego 2022

CEO Dinner 2021

Restauracja Belvedere

eCommerce Director Dinner

Club Level 27 Gale

Każdy wiodący kongres połączony jest z galą businesowo-networkingową, która zapewnia doskonałe warunki do lekkiej i nieformalnej dyskusji o biznesie. Podczas każdej gali uroczyście wręczamy nagrodydla osób i firm za sukcesy i szczególne osiągnięcia minionego roku.

Aby wyrazić naszą wdzięczność wszystkim, dzięki którym nasze wydarzenia stały się możliwe, 9 czerwca planujemy zorganizować  dla najlepszych profesjonalistów największą galę, jaka kiedykolwiek odbyła się w Polsce. Zobacz więcej